8 особистих якостей, що впливають на успіх, крім високого IQ - Lemure

LEMURE

8 особистих якостей, що впливають на успіх, крім високого IQ

8 особистих якостей, що впливають на успіх, крім високого IQ

Бізнес всюди

Багато хто вірить, що розумні і працьовиті люди обов'язково досягають успіху. Але насправді рівень інтелекту не головний фактор, від якого залежить ваш успіх. Ось що ще грає важливу роль.

Самоконтроль

Якщо ви вмієте правильно керувати своїми емоціями, то це означає, що в негативній ситуації будете вести себе раціонально. Спочатку думайте, а потім робіть - ця порада стане в нагоді в будь-якій сфері життя.

Установка на особистісний ріст

Люди з такою установкою відносяться до труднощів і випробувань з ентузіазмом. Вони не тільки щиро вірять в свої сили, а й працюють ефективніше тих, у кого немає подібної установки, навіть якщо мають більш низький рівень інтелекту.

Завзятість

Невміння справлятися зі своїми помилками - це погана якість. Завзяті люди не впадають у відчай, якщо щось пішло не так - вони визнають помилку і шукають її рішення.

Пристрасть

Пристрасть до справи або ідеї допоможе рухатися до успіху. Недостатньо прагнути до успіхів в якійсь області, тільки тому що ви в ній розбираєтеся. Щоб дійсно чогось досягти, потрібно любити свою справу.

Емпатія

Уміння зважати на становище клієнта або колеги покращує довіру і взаєморозуміння, а також зменшує напругу. Між словами «я розумію вашу точку зору» і «ви не праві» є різниця, і вона полягає в емпатії.

Сумлінність

Сумлінні люди дисципліновані, згідливі і прекрасно вміють заздалегідь все планувати. Вони не вважають, що володіють усіма необхідними знаннями, і старанно намагаються виконувати своє завдання.

Відкритість до нового досвіду

Якщо вам цікаво, як що влаштовано, і ви шукаєте всьому пояснення, то ваші шанси на успіх в чотири рази вищі, ніж у менш цікавих однолітків. Це відбувається тому що ви відчуваєте захват, коли у вас з'являється можливість відкрити для себе щось нове.

Соціальність

Ви вмієте займатися нетворкінгом, працювати в команді і знайомити між собою людей, при цьому не відриваючись від основної справи. Соціальність - це не тільки вміння вести себе спокійно. Ця якість означає, що ви вмієте правильно управляти своїми емоціями в будь-якій ситуації. А значить зможете досягнути успіху.

Читайте також: