Автомати для зарядки гаджетів - Lemure

LEMURE

Автомати для зарядки гаджетів

Автомати для зарядки гаджетів

Бізнес всюди

Життя сучасної людини вже не можна уявити без гаджетів. Мобільні телефони, смартфони, планшети, ноутбуки, електронні книги супроводжують нас всюди. Як відомо, високотехнологічні пристрої працюють від акумуляторів, які розряджаються завжди в самий невідповідний момент, а знайти розетку для їх підзарядки не завжди представляється можливим. У цьому випадку на допомогу приходять універсальні автомати для зарядки гаджетів, на установці яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Вендингові зарядні автомати сьогодні набирають популярність. Заплативши невелику суму, будь-яка людина має можливість приєднати свій девайс до обладнання і «повернути його до життя». Подібні автомати доцільно встановлювати в максимально людних місцях - на вокзалах, в аеропортах, торгових центрах, магазинах, лікарнях, поліклініках, кафе, ресторанах, навчальних закладах і т.д.

Практика показує, що потенційні клієнти з легкістю готові викласти 15-25 гривень за можливість зарядити смартфон або планшет. Крім того, вендингові зарядникі можуть приносити додатковий дохід своєму власнику за рахунок реклами, розміщеної на моніторі.

Один апарат коштує, в середньому, 40 000 гривень і здатний обслуговувати до 10 користувачів одночасно. Дохід залежить від "людності" місця.

Таким чином, якщо місце для установки вибрано вірно, вкладення окупляться вже через 3-6 місяців (без урахування рекламних послуг), а через деякий час апарат почне приносити постійний прибуток без особливих зусиль з боку власника.

Читайте також: