Магазин настільних ігор - Lemure

LEMURE

Магазин настільних ігор

Магазин настільних ігор

Бізнес всюди

Ще недавно здавалося, що настільні ігри назавжди пішли в минуле. Але коли люди наситились комп'ютерними іграми, їм знову захотілося цікавого, живого спілкування.

Найбільш вигідним проектом стане магазин настільних ігор у великому місті, де кількість жителів перевищує 700 000 людей. Але і в маленькому містечку втілити ідею цілком реально, хоча очікуваний прибуток буде на порядок нижчим. На відкриття магазину буде потрібно близько 150 000 гривень. Цього буде достатньо для оренди приміщення, проведення ремонтних робіт, закупівлі обладнання, реклами, формування асортименту.

Для успішного старту досить площі в 30-40 кв.м. Щоб збільшити дохід можна організувати на базі торгової точки невелику ігротеку, тобто запрошувати всіх бажаючих покористуватися частиною ігор на прокат. Але в цьому випадку розміри приміщення повинні бути більшими.

Асортимент

Торгівля настільними іграми потребує широкого вибору товару. Чим більший асортимент, тим частіше у вас будуть відбуватися продажі. Як відомо будь-яка гра набридає вже через місяць і молодь йде купувати щось нове, головне щоб воно відрізнялося від попереднього варіанту. Працюючи за цією логікою, вам потрібно буде постійно працювати над розширенням асортименту настільних ігор і таким чином мотивувати ваших клієнтів здійснювати покупки цього товару саме у вас.

Якщо коротко то у вас в асортименті повинні бути настільні ігри наступних жанрів:

  • Для компанії
  • Детективні
  • Економічні
  • Стратегії
  • Пригоди
  • Інтелектуальні
  • Логічні
  • Дитячі та інші.

Якщо розглядати найбільш популярні ігри, то лідерами можна назвати такі: Мафія, Монополія, Фанти, Колонізатори, Активіті, Щурячі перегони, Діксіт і інші. Дізнатися про найбільш популярні ігри можна на профільних форумах, де обговорюються правила гри, там же можна знайти і нові напрямки для розширення асортименту.

Реклама

Найголовнішим інструментом розкрутки буде інтернет магазин і групи в соціальних мережах. Так що є сенс витрачати рекламний бюджет саме на контекстну рекламу в пошукових системах і соціальних мережах, а також зайнятися пошуковим просуванням свого інтернет магазину настільних ігор.

Якщо ж у вас є свій магазин, то яскрава вивіска і реклама в місцевих дошках оголошень теж не буде зайвою. Кращим рішенням буде роздача листівок, наприклад, біля шкіл або університетів, де велика прохідність цільових покупців настільних ігор.

Скільки можна заробити?

Все буде залежати від того як грамотно ви побудуєте продажі. Наприклад, наскільки правильно будете вести рекламну кампанію за допомогою контекстної реклами, не зливаючи бюджет на нецільові запити, або ж наскільки ваш менеджер з продажу зможе зацікавити клієнта зробити покупку. Середня націнка на настільні ігри складає - 50% - 300%. Виходячи з цих цифр, можна прикинути прибуток від бізнесу і проводити розрахунки для написання бізнес плану.

Висновки. Відкриття магазину настільних ігор - це непогана бізнес ідея і може зійти для додаткового заробітку. Основні продажі потрібно робити через інтернет.

Якщо асортимент магазину широкий і цікавий, а рекламна кампанія побудована грамотно, то всі витрати можна окупити вже за півроку роботи.

Читайте також: