Переробка волоських горіхів - Lemure

LEMURE

Переробка волоських горіхів

Переробка волоських горіхів

Бізнес всюди

Переробка волоських (або ж грецьких) горіхів - це один із напрямів власного бізнесу, який не потребує великих фінансових і трудових затрат, і незважаючи на виражену сезонність, здатен забезпечити хороший дохід.

З чого почати бізнес з переробки волоського горіха?

З давніх пір волоським горіхом лікувались від хвороб, ним відновлювали сили, він годував людство, тому не варто сумніватися в тому, що він користується величезним попитом, особливо в Європі. Багато закуповують горіх в різних селах і селах у населення. Дивно, але дуже мало хто його переробляє. Суть бізнес-ідеї, про яку піде мова, саме в очищенні горішків від шкаралупи. Адже ціна чистого, фасованого горіха в рази вище його вартості в шкаралупі.

Починати переробку слід з того, що для початку треба десь взяти ці самі горіхи. Можна, звичайно, їх вирощувати самим, але до першого врожаю доведеться почекати років так 5-6. Крім того, це досить клопітка справа. Для швидкого старту закуповувати горіхи набагато перспективніше і вигідніше, ніж їх вирощувати, якщо цей напрям у вас піде добре, з часом можна задуматися і про свої посадки.

Для закупівлі можна скористатися оголошеннями оптовиків (таким чином ви заощадите час, але переплатите до 20% в порівнянні з прямою закупівлею), або відправитися в "рейд" по приватному сектору і селах на вантажному мікроавтобусі, обладнаному вагами, і запасом готівки для розрахунку на місці . Середню ціну закупівлі слід дізнатися напередодні у місцевого населення. Також варто озброїтися мінімальними навичками розпізнавання "поганих" горіхів, або найняти людину з такими знаннями, деякі спритні селяни можуть спробувати нав'язати вам горіхи трирічної давності, які давно погнили всередині.

Як вибрати обладнання для переробки волоського горіха?

Сама переробка полягає в добуванні зерна з шкаралупи попередньо розколотого горіха. Але займатися очищенням горіха вручну - це дуже довгий і складний процес. На щастя, технології в наше століття не стоять на місці, тому можна придбати так званий горіхокол.

Цей верстат розщеплює шкаралупу за допомогою двох валів, які приводяться в рух електродвигуном через редуктор. Тому ручками попрацювати теж доведеться. Необхідний штат, що складається з 3-5 співробітників.

Знайти горіхокол можна (якщо добре пошукати) за середньою ціною в 700-800 доларів. Є, звичайно, і просунуті промислові верстати вартістю 3-5 тисяч доларів, але купувати їх для "горіхового стартапу" немає ніякого сенсу, так як просто не вийде використовувати весь їхній потенціал на повну потужність.

Також для організації бізнесу з переробки волоського горіха знадобиться нежитлове приміщення для роботи і зберігання купленої сировини. Ідеальним варіантом був би приватний сектор, але через брак такого доведеться брати приміщення в оренду. Воно повинно бути містким і опалювальним, так як при хорошому потоці клієнтів працювати треба буде всю зиму.

Де шукати клієнтів?

Ви знову можете звернутися до послуг посередників, які будуть забирати вашу продукцію оптом, але вам доведеться поділитися з ними маржею (приблизно до чверті вартості). Якщо у вас є час, варто написати листа або звернутися безпосередньо на кондитерські виробництва, а в майбутньому і в торгові мережі (які обов'язково висунуть до вас певні вимоги щодо якості та санітарних вимог до виробництва). Поки ви освоюєтеся в ніші, робота з оптовиками може бути найбільш простим способом отримати і освоїти стійкий попит, і швидко отримувати оборотні кошти для закупівлі наступної партії.

Скільки можна заробити на бізнесі з переробки волоського горіха?

Продуктивність самого простенького верстата по лущенню горіха становить від центнера (100 кг) на годину. Але ядра потрібно ще витягнути з шкаралупи. Одна людина за звичайний восьмигодинний робочий день, особливо не напружуючись, в силах перебрати 200 кг горішків. Отже, при роботі трьох співробітників протягом одного місяця (22 робочих дня) виходить 13,2 тонн готової продукції (200 кг * 3 людини * 22 дні = 13200 кг).

З розрахунку, що для отримання 1 кг очищеного горіха потрібно приблизно 3 кг неочищеного, слідує, що для переробки буде потрібно близько 40 тонн горіха, середня вартість якого становить 1 долар за кг.

Продати готове зерно можна по 5 доларів. Ціна коливається в залежності від сорту горіхів і цілісності переробленого зерна, так, наприклад, «метелики» (половинки ядра горіха) коштують на порядок дорожче, а зерно, в якому немає навіть цілих чвертей, вважається найдешевшим.

Оплата праці становить приблизно 10 центів за кілограм перебраних горіхів, або долар за 10 кг.

Витрати на місяць = 40000 (покупка горіха) + 0,1 * 13200 (оплата праці) = 41320 доларів;

Дохід в місяць = 5 * 13200 = 66000 доларів.

Разом, чистого прибутку 66000-41320 = 24680 доларів в місяць

Розвиток і перспективи

При наявності перелічених обсягів виробництва і хорошої сортувальної потужності, можна почати упаковувати горіхи для реалізації в роздрібній торгівлі та навіть експорту.

Шкаралупа, що залишилася після переробки горішків, теж користується попитом, так як використовується в якості сировини при виробництві твердого палива, але коштує вона, звичайно, дуже дешево. Якщо придбати верстат, який подрібнює шкаралупу і пресує її в брикети або пелети, додаткова вартість значно збільшується, а виробництво стає фактично безвідходним. Як мінімум, вам слід подумати про придбання б.у. твердопаливного котла, здатного працювати з подібним паливом, щоб не витрачати в холодну пору року (а це саме той час, в яке ваш бізнес буде найбільш активним) кошти на опалення приміщення.

У міжсезоння можна використовувати потужності і співробітників на переробку інших продуктів харчування (наприклад, виробництво і упаковку сухофруктів), аутсорсинг упаковки горіхів і т.д.

Підводячи підсумки, хочеться відзначити, що бізнес на волоських горіхах в цілому є досить привабливим. Найбільш простий спосіб - це експорт сирої продукції, але для цього вам знадобляться серйозні кошти, тоді як зайнятися переробкою сировини можна навіть на невеликих обсягах, поступово розвиваючи цей напрямок в прибутковий бізнес.

Читайте також: