Відкриття фалафельної - Lemure

LEMURE

Відкриття фалафельної

Відкриття фалафельної

Бізнес всюди

Громадське харчування вважається однією з самих рентабельних і швидко-окупних сфер бізнесу. Найголовніше тут - правильно вибрати нішу. Однією зі свіжих ідей для закладу громадського харчування може стати фалафельня.

Фалафель - популярна східна страва. В Ізраїлі це блюдо практично перейшло в розряд національних. Нутові кульки, приготовані у фритюрі, поступово завойовують серця і наших співвітчизників, особливо тих, хто є прихильником вегетаріанства.

Для відкриття фалафельної буде потрібно близько 400 000 гривень. Цього буде достатньо для оренди приміщення, закупівлі обладнання, ремонту, рекламної кампанії, формування початкового зарплатного фонду, покупки продуктів.

Особливу увагу приділіть дотриманню класичної рецептури страви. Меню фалафельної можна урізноманітнити крем-супами, салатами, свіжовичавленим соками і домашнім лимонадом. Зробіть своєю «фішкою» застосування незвичайних спецій - тхіну, асафетиди, хумусу і т.д.

На початковому етапі важливо визначитися з форматом закладу - чи буде це невелика закусочна в форматі фастфуду для веганів або ж це буде повноцінний ресторан східної кухні. Відповідно, і початкові вкладення теж будуть відрізнятися в залежності від формату.

Непоганим варіантом буде відкриття невеликого кіоску з фалафелями в форматі корисного фаст-фуду на фудкорті в торговому центрі або просто в місцях з великою прохідністю. Середня ціна за одне блюдо може становити близько 40-60 гривень. Можна урізноманітнити асортимент більш ситними стравами - наприклад, вегетаріанською шаурмою з фалафелями або гірос, а також подавати свіжі коржики з хумусом і т.п ..

Такий формат закладу для ринку досить новий, для розкрутки його необхідно використовувати всі можливі рекламні канали. Обов'язково беріть участь в міських ярмарках і фестивалях їжі, організуйте дегустацію страв. Успіх фалафельної безпосередньо залежить від рівня сервісу, грамотно складеного меню і професіоналізму кухарів. Якщо все зроблено правильно, то окупити вкладення реально вже через 9-12 місяців.

Читайте також: