Виготовлення протеїнових батончиків - Lemure

LEMURE

Виготовлення протеїнових батончиків

Виготовлення протеїнових батончиків

Бізнес всюди

Протеїн - необхідний елемент для організму. Особливо багато його потребують спортсмени і ті люди, які стежать за фігурою. А так як спорт і здоровий спосіб життя в Україні набирає обертів, то і бізнес з виробництва протеїнових батончиків приречений на успіх.

Примітно, що майже половина протеїнових продуктів на Українському ринку - вітчизняного виробництва. З урахуванням подальшого падіння курсу гривні, варто очікувати, що частка його буде тільки рости.

Основним інгредієнтом протеїнових батончиків є арахісова паста. Для виходу на ринок необхідно пройти сертифікацію продукції.

При невеликому виробництві на закуп обладнання знадобиться від 100 000 до 200 000 гривень. Основна сума знадобиться на придбання пакувальної машини. Розробка і друк упаковки складе близько 20 000 гривень.

Якщо ви вирішили для виробництва зняти в оренду приміщення, то починайте з невеликих площ. Етикетки можна поки наклеювати вручну, так як спеціальне обладнання коштує дорого.

Для продажу продукту краще використовувати соціальні мережі, витрати на контекстну рекламу складуть приблизно від 15 000 до 20 000 гривень на місяць. Доставкою на початковому етапі можна займатися самому ініціатору проекту, у міру зростання можна використовувати послуги транспортних компаній.

Вартість продажу протеїнового батончика в роздробі становить від 50 до 70 гривень. При розробці складу батончиків слід уважно поставитися до рецептури. Багато виробників для збільшення терміну придатності йдуть на різні хімічні добавки, які на відміну від натуральних, значно знижують собівартість продукції. Щоб ваш продукт був конкурентним на ринку, потрібно уважно поставитися не лише до смакових якостей, але і до натурального складу.

Рентабельність бізнесу досить висока - від 15 до 20%. При грамотній роботі на початковому етапі (розробка складу і правильний маркетинг), можна значно розширити свій бізнес протягом року і перейти від домашнього бізнесу до повноцінного виробництва.

Це прекрасний бізнес для тих, хто вміє готувати. Тим більше, що ринок досить вільний. Експериментуйте зі смаками, розробляйте нові рецепти або покращуйте старі. Продажі починайте зі своїх знайомих, зі свого спортзалу, з співробітників ваших рідних і знайомих.

Читайте також: