Як перевірити потенціал бізнес-ідеї? - Lemure

LEMURE

Як перевірити потенціал бізнес-ідеї?

Як перевірити потенціал бізнес-ідеї?

Бізнес всюди

5 швидких способів проаналізувати, чи є шанси в бізнес-ідеї в підприємницькій реальності.

Перевірте фон ідеї

В наші дні надзвичайно важко знайти рішення або товар, який ще ніде не був створений. Проблемою можуть стати конкуренти, але зазвичай їх наявність - це перевага, оскільки якщо інші вже займаються втіленням вашої ідеї в життя, це означає, що ідея дійсно цього варта.

Складіть бізнес-план

Про написання бізнес-плану говорять багато, і на це є вагома причина - це, і справді, дуже важливо. Крім загальної картини, з'явиться привід, щоб заглибитися в вивчення дрібних деталей, встановити співвідношення очікуваних витрат-доходів і продумати запасний план.

Спілкуйтеся з кращими професіоналами

Навіть чверть години бесіди можуть дати масу інформації про те, які слабкі і сильні сторони в обраній сфері, що радять успішні бізнесмени і що вони самі зробили б по-іншому.

Поговоріть зі своїми друзями

Ви будете краще уявляти, які запитання виникають, як швидко люди можуть зрозуміти вашу ідею і чи розуміють її взагалі. Зворотній зв'язок дасть уявлення і про те, як ідея сприймається. Крім того, можливість повправлятися на друзях дасть вам навик, як швидко знайомити людей зі своєю ідеєю.

Спілкуйтеся також з майбутніми клієнтами

Подумайте, хто буде споживачем вашого товару або послуги, і спробуйте поспілкуватися з десятьма потенційними клієнтами, дайте їм подивитися, спробувати і протестувати свій товар або послугу. Обов'язково потрібно з'ясувати і те, яку ціну вони згодні заплатити за ваш продукт. Поспілкуватися з клієнтами потрібно якомога раніше, оскільки цінний зворотний зв'язок може змінити прототип.

Читайте також: